KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385286

nr 1338 5286

Signerad Paviz Paris. Olja på pannå, 16x23 ca

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 juli 2020
kl 20:39:06

24/7 17:15:55 1      500 kr
27/7 20:33:20 2      Vinnande bud